Jesteśmy projektantami. Jesteśmy wynalazcami. Jesteśmy Falcon Visual.

Jesteśmy ambitni, młodzi, a przede wszystkim otwarci – z głowami pełnymi nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań i kompletem doświadczeń,
zdobytych w czołowych agencjach reklamowych w kraju.

Michał

Właściciel - Projektant / Webdeveloper

Z wykształcenia inżynier informatyki z zamiłowania i pasji grafik, projektant, entuzjasta nowych technologii. Pasjonat fotografii i starych amerykańskich plakatów filowych / reklamowych z lat 50 i 60 XX w.

Agnieszka

Projektant wnętrz / Copywriter

Absolwentka komunikacji społecznej i medialnej, z pasji projektantka wnętrz oraz aranżatorka kuchni. Studentka psychologii społecznej. Amatorka najnowszych gadżetów, bez których nie jest w stanie się obyć.

To miejsce

czeka na Ciebie?

Jesteśmy otwarci na współprace ze wszystkimi talentami jakie spotkamy na naszej drodze. Skontaktuj się z nam, a zobaczymy czy synergia jest możliwa.

Jak do tej chwili najlepszy zespół z jakim pracowałam. Oni na prawdę rozumieją jak wszystko ma wyglądać, a ja chciałam zrobić coś zupełnie przeciwnego. Gorąco polecam ich jako firma, po prostu nie znajdziecie lepszego zespołu!

Sindbad Warszawa

To była sama przyjemność mogąc poznać zespół podczas projektu. Byli bardzo pomocni odpowiadając na każde moje pytanie i pozwolili poczuć się swobodnie. Projekt okazał się być dwa razy lepszy niżbym mógł przypuszczać!

Eriksen Consulting

Do tej pory się zastanawiam dlaczego nie skontaktowałem się z nimi wcześniej! Poważnie, wszyscy zaprezentowali tak niebywały talent w swoich dziedzinach, że rozłożyli mój koncept na łopatki. Dziękuje im za niesamowite doświadczenie!

Radio Aplauz

Praca z FALCON przy tworzeniu witryny PoleDance była najlepszą z możliwych dla osób zapracowanych. Zrobili stronę elegancką w swej prostocie, która przyciąga klientów w mojej branży jak magnes. Bardzo żałuję, że nie trafiłam na nich wcześniej.

Pole-Dance

Jeszcze troszeczkę o Nas

To co nas wyróżnia to skrupulatność w dopracowywaniu szczegółów, rzetelność i dbałość o jak najlepszy kontakt z klientem. Skrupulatna analiza biznesowa na tle konkurencji, projekt i kreacja w najwyższych standardach oraz niemiecka dokładność i niezawodność oprogramowania najlepiej obrazuje profesjonalizm naszego zespołu.

Nasze kompetencje

Projektowanie graficzne

96%

Branding

92%

Responsive Web Design

88%

Projektowanie kuchni / wnętrz

85%

Projektowanie aplikacji mobilnych / usability

91%

Sądzisz, że byłaby z nas dobrana para? Czekamy na kontakt od Ciebie!

 

Bądźmy w kontakcie