Jesteśmy projektantami. Jesteśmy wynalazcami. Jesteśmy Falcon Visual.

Jesteśmy ambitni, młodzi, a przede wszystkim otwarci – z głowami pełnymi nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań i kompletem doświadczeń,
zdobytych w czołowych agencjach reklamowych w kraju.

Michał

Michał

Właściciel - Projektant / Webdeveloper

Z wykształcenia inżynier informatyki z zamiłowania i pasji grafik, projektant, entuzjasta nowych technologii. Pasjonat fotografii i starych amerykańskich plakatów filowych / reklamowych z lat 50 i 60 XX w.

Agnieszka

Agnieszka

Projektant wnętrz / Copywriter

Absolwentka komunikacji społecznej i medialnej, z pasji projektantka wnętrz oraz aranżatorka kuchni. Studentka psychologii społecznej. Amatorka najnowszych gadżetów, bez których nie jest w stanie się obyć.

To miejsce

To miejsce

czeka na Ciebie?

Jesteśmy otwarci na współprace ze wszystkimi talentami jakie spotkamy na naszej drodze. Skontaktuj się z nam, a zobaczymy czy synergia jest możliwa.

"Jak do tej chwili najlepszy zespół z jakim pracowałam. Oni na prawdę rozumieją jak wszystko ma wyglądać, a ja chciałam zrobić coś zupełnie przeciwnego. Gorąco polecam ich jako firma, po prostu nie znajdziecie lepszego zespołu!"

− Sindbad Warszawa

"To była sama przyjemność mogąc poznać zespół podczas projektu. Byli bardzo pomocni odpowiadając na każde moje pytanie i pozwolili poczuć się swobodnie. Projekt okazał się być dwa razy lepszy niżbym mógł przypuszczać!"

− Eriksen Consulting

"Do tej pory się zastanawiam dlaczego nie skontaktowałem się z nimi wcześniej! Poważnie, wszyscy zaprezentowali tak niebywały talent w swoich dziedzinach, że rozłożyli mój koncept na łopatki. Dziękuje im za niesamowite doświadczenie!"

− Radio Aplauz

"Praca z FALCON przy tworzeniu witryny PoleDance była najlepszą z możliwych dla osób zapracowanych. Zrobili stronę elegancką w swej prostocie, która przyciąga klientów w mojej branży jak magnes. Bardzo żałuję, że nie trafiłam na nich wcześniej."

− Pole-Dance

Jeszcze troszeczkę o Nas

To co nas wyróżnia to skrupulatność w dopracowywaniu szczegółów, rzetelność i dbałość o jak najlepszy kontakt z klientem. Skrupulatna analiza biznesowa na tle konkurencji, projekt i kreacja w najwyższych standardach oraz niemiecka dokładność i niezawodność oprogramowania najlepiej obrazuje profesjonalizm naszego zespołu.

Nasze kompetencje

Projektowanie graficzne

96%

Branding

92%

Responsive Web Design

88%

Projektowanie kuchni / wnętrz

85%

Projektowanie aplikacji mobilnych / usability

91%

Sądzisz, że byłaby z nas dobrana para? Czekamy na kontakt od Ciebie!

 

Bądźmy w kontakcie